Dünyanin Bir Ucunda Diger Ucuna...

Verenel Dernegi sinirlari yalnizca Türkiye olmayan insanin ve insanligin oldugu her yere, iyiligi, hayri, dostlugu, kardesligi ve kendisine emanet edilen ayni ve nakdi yardimlari, dünyanin bir ucundan alip, diger bir ucuna ulastiran hayir köprüsü olmaya devam ediyor.
Dernegimizin yurt disinda, ISVIÇRE’ de  yasayan,  hayirsever, kadirsinas  gönüldaslarinin ve AN-NUR derneginin, 4000 km öteden  gönderdikleri kislik  giysi,  battaniye, ayakkabi, mutfak esyasi ve çesitli  ihtiyaç malzemeleri  önce Genel Merkezimize, ardindan da   ülkemize siginan Suriyeli ve diger ihtiyaç sahiplerine  dagitilmak üzere, Gaziantep Verenel Temsilciligimize ulastirildi.
Gaziantep temsilciligimizin Sosyal Yardim Ekibi, evvelce tespitleri yapilmis ihtiyaç sahiplerine, ihtiyaçlari  kadar taksim ve  teslim etti.
Emanetleri teslim etmenin hazzi ve huzuru ile ihtiyaç sahiplerinin ulastirmamizi istedikleri, hayir duayi ve selami, AN- NUR dernegi yönetici ve çalisanlarina, Sn. Sheptim Sülejman’a, Sn. Arben Ademi’ye, Sn. Cesur beyefendi ve Isviçre’deki hayirsever kardeslerimize, verenel dernegi olarak bizlerde dualarimizi birlestirip, sükranlarimizi sunuyoruz.
Bu gün verenel olmayan, yarin tutunacak el bulamaz

Hesap Numaraları Online Bağış

Bu haberi paylaş