HABERLER

Filistin’deki ambulans yetersizliğine destek sağlamak için Verenel Derneği Kocaeli Şubesi önceki günlerde Kocaeli’de bir yardım kampanyası başlattı. Verenel Derneği Kocaeli Şubesi yetkilileri, işgalci katil İsrail’in saldırılarında kardeşlerimize yapılacak ilk müdahaleyi hayati önemli bir hale getiren ambulans hedefi ile başlatılan kampanyaya Kocaeli halkının ve Kocaeli basının büyük duyarlık gösterdiğini belirterek teşekkür etti.

4 TAM DONANIMLI AMBULANS ALINDI

Verenel Derneği Kocaeli Şubesi yetkilileri ümmet adına büyük bir mücadele veren kardeşlerimizin bu kahramanca ve onurlu duruşlarını desteklemek ve mücadelelerinde yanlarında olduğumuzu göstermek adına saldırıların başladığı ilk günden itibaren gıda, ilaç ve tıbbi malzeme destekleri sağladıklarını ifade etti. Yetkililer bu yardımların yanında tam donanımlı ambulans için de başlattıkları yardımda hedef 1 araç iken, Kocaelili vatandaşlarımızın ve basınının sayesinde 4 araca ulaştıklarını ifade etti.

KOCAELİ HALKINA VE BASIN CAMİASINA TEŞEKKÜR

Bir tam donanımlı ambulans ile yola çıkılan yardım kampanyası, Kocaeli basınında yer alınca büyüdüğünü ifade eden Verenel Derneği Kocaeli Şubesi yetkilileri, duyarlılılarından dolayı Kocaeli basın camiasına teşekkür etti. Kocaeli’deki vatandaşlara da minnettar olduklarını belirten şube yetkilileri mazlum coğrafyamızdaki Filistinli kardeşlerimize 4 tam donanımlı ambulansların ulaştırmalarını sağlayan Kocaeli halkına da desteklerinden ötürü teşekkür etti.

 

KAMPANYA DEVAM EDİYOR

Yardım kampanyasına destek vermek isteyenler için Verenel Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Kuveyt Türk İstanbul Kıztaşı Şubesi TR30 0020 5000 0007 8908 5000 12 nolu hesabina açıklamaya "KOCAELI AMBULANS" yazarak göndermelerini ya da Kocaeli Proje Koordinatörü Zeynel Kazanç (0530 425 7213) ile irtibata geçmeleri yeterli

 Kaynak : www.ozgurkocaeli.com.tr 

Haber Galeri

Bu Makaleye Yapılan Yorumlar

Yorum Yazın

 

NOT : İstek, Öneri ve Taleplerinizi İLETİŞİM bölümünden yapabilirsiniz..

Gönder

"Binlerce yardıma muhtaç insan için bir umut kaynağıda siz olun."